Proceduros
Gydytojai
Naujienos

Aquashine bioliftingo procedūra

Haliurono rūgštis, kuri subalansuoja ir astato jūsų odos drėgmės balansą. Antioksindantai užtikrina, kad jūsų oda atrodys sveikai ir skaisčiai švytinti. 
Aquashine – produktas pagamintas naudojant haliurono ir amino rūgštis, vitaminus, antioksidantus ir kitus ingredientus, sukuriant veiksmingą odos atjauninimo kokteilį. Pagrindinis šios terapijos ingredientas – Haliurono rūgštis, kuri subalansuoja ir astato jūsų odos drėgmės balansą. Antioksindantai užtikrina, kad jūsų oda atrodys sveikai ir skaisčiai švytinti. 
 
Procedūros metu mikro adata į odą, tiksliau viršutinį jos sluoksnį, suleidžiama Aquashine produkto. Kadangi adata yra itin trumpa, todėl neatsiranda mėlynių. 
 
Procedūra tinkama žmonėms, kurie nori pagerinti bendrą odos būklę, ją atgavinti,  sumažinti smulkias raukšles, ar šių procesų prevencijai. 
Aquashine bioliftingo procedūra

Galimybės

Mus senstant, oda gamina mažiau kolageno, todėl tai sumažina odos elastingumą. Haliurono rūgšties injekcija stimuliuoja kolageno formavimąsi ir gražina jį į optimalų lygį. Kolagenas ne tik užtikrina odos elastingumą, tačiau ją taip pat stiprina.
Peržengus dvidešimtus gyvenimo metus, oda pradeda senti. Ji ima sausėti, mažėja elastingumas, todėl atsiranda mimikos ir kitos raukšlės. Oda nebėra tokia švelni. Aquashine esanti haliurono rūgštis, gali padidinti odos drėgmės kiekį, todėl ji vėl taps minkšta ir elastinga. Pastebėsite kaip oda vėl ima švytėti. 
o   Ne visi turi dideles odos poras, tačiau tiems, kas jas turi, tai gali būti nemažas galvos skausmas, paverčiantis odą atrodyti mažiau estetiškai patrauklia. Makiažas taip pat linkęs labiau kauptis būtent porų vietose. Haliurono rūgtis gali sumažinti dideles ar padidėjusias poras, todėl jūsų oda taps lygesnė ir nepriekaištinga. 
Aquashine procedūra trunka tik 10-15 minučių. Dėka mikro adatos, nelieka mėlynių, o procedūra – neskausminga. Rezultatai pradeda matytis praėjus 2-5 dienoms, kadangi kūnas turi pilnai įsisavinti Aquashine kokteilį. 

Kainos

Pateikiame preliminarias paslaugų kainas. Tiksli kaina nustatoma konsultacijos pas gydytoją ar procedūros metu, įvertinus konkretų paciento atvejį. Kainos tinklapyje gali nesutapti su klinikos kainoraščiu, todėl visais atvejais vadovautis klinikoje esančiu kainoraščiu.
Pavadinimas
Kaina
Veidas
180 €
Veido liftingas 8-iuose taškuose
210 €
Mikrorelaksacija/8-ių taškų veido liftingas
230 €
Pasikonsultuokite dėl tinkamiausio gydymo būdo su mūsų  
gydytojais ir specialistais.
Užsiregistruokite vizitui ar konsultacijai GOK Klinikoje
Registruotis vizitui