Proceduros
Gydytojai
Naujienos

Botulino toksino injekcijos

Botulino toksino injekcijos sumažina mimikos ir kitas smulkias raukšleles, strategiškai užkertant kelią raumenų susitraukimams.
Botulino toksino injekcijos sumažina mimikos ir kitas smulkias raukšleles, strategiškai užkertant kelią raumenų susitraukimams. Kai šie raumenys lieka atpalaiduoti, išlaikomas viršutinės odos vientisumas ir išvengiama nepageidaujamų raukšlių susidarymo. Botulino injekcijos nuo 2002 m. yra nepaprastai populiarus sprendimas, padedantis kovoti su dažniausiai pasitaikančiais senėjimo požymiais, o dabar tai populiarus būdas ir jaunesniems pacientams, besidomintiems senėjimo prevencija. Dėl nuoseklių rezultatų ši minimaliai invazinė procedūra tapo plačiausiai taikoma senėjimo stabdymo priemonių.
Botulino toksino injekcijos. Kas tai?
Preparato veiklioji medžiaga – botulino toksinas, kuris blokuoja nervinius impulsus veido mimikos raumenyse, kurie tokslino yra atsipalaiduojami ir nebesusitraukia. Po procedūros virš raumenų esanti oda išlieka lygi, o raukšlės išsilygina. Tuo tarpu kiti veido raumenys dirba kaip ir ankščiau, todėl bendra veido išraiška nepakinta.
Kada laikas pradėti apie botulino toksino injekcijas?
Šią procedūrą reikia pradėti atlikinėti, kai dar mimikos raukšlės nėra labai gilios. Tada raukšlės išsilygina iki nulio ir nebegilėja. Jei mimikos raukšlės labai gilios, tada vieno botulino toksino gali nebeužtekti. Tuomet specialistas papildomai Jums rekomenduos audinių užpildus ar kitas procedūras
Ar botulino injekcijomis gydoma tik veido srities oda?
Ne. Botulino injekcijomis sėkmingai gydomas ir perteklinis prakaitavimas, kuomet asmuo daug prakaituoja ilsintis, o aplinkos temperatūra nėra aukšta, turi pastoviai drėkstančias rankas (delnus), jaučiamas padidintas prakaitavimas pažastų srityje
Botulino toksino injekcijos

Turite klausimu? mes jums atsakysime

Botulino toksino injekcijos yra labai greita ir beveik neskausminga procedūra, trunkanti maždaug 20-30 minučių.
Kiekvienas reaguojame į skausmą skirtingai, tačiau odos plotai, kuriuose bus leidžiamas botulino toksinas yra patepami anestezuojančiu tepalu. Tai padeda maksimaliai sumažinti diskomfortą ir galimą skausmą.

Kainos

Pateikiame preliminarias paslaugų kainas. Tiksli kaina nustatoma konsultacijos pas gydytoją ar procedūros metu, įvertinus konkretų paciento atvejį. Kainos tinklapyje gali nesutapti su klinikos kainoraščiu, todėl visais atvejais vadovautis klinikoje esančiu kainoraščiu.
Pavadinimas
Kaina
Kaktos horizontalios raukšlės
Nuo 130 €
"Pykčio raukšlė" - tarpuakio sritis
nuo 130 €
Sritis apie akis, "žąsų kojelės"
Nuo 130 €
Vertikalios raukšlės aplink lūpas "Barkodas"
Nuo 100 €
Smakro sritis
Nuo 130 Eur
Nosies srities raukšlės
Nuo 100 €
Bruksizmo gydymas
Nuo 150 €
Šypsena apnuoginanti dantenas "Gummy smile"
130 €
Botulino toksino injekcijos korekcija, atlikus GOK klinikoje, per 14 dienų nuo pirmos procedūros
0 €
Pasikonsultuokite dėl tinkamiausio gydymo būdo su mūsų  
gydytojais ir specialistais.
Užsiregistruokite vizitui ar konsultacijai GOK Klinikoje
Registruotis vizitui