Proceduros
Gydytojai
Naujienos

Intraveninė terapija

Vienas greičiausių ir efektyviausių elementų pasisavinimo bei organizmo rehidracijos ir stiprinimo būdų.
Intraveninė terapija – įsileiskite gerą savijautą.
Intraveninė terapija – veiksmingas būdas tiekti naudingąsias medžiagas ir vitaminus, mineralus, kurių reikia norint palaikyti sveiką ir subalansuotą organizmą. Tai vienas greičiausių ir efektyviausių elementų pasisavinimo bei organizmo rehidracijos ir stiprinimo būdų. Intravevinė (IV) terapija – paprastas elementų pristatymo būdas yra daug greitesnis nei vaistai ar maisto papildai, vartojami per burną, nes elementai patenka tiesiai į kraują, jiems nereikia pereiti per virškinimo sistemą, todėl rezultatai yra pasiekiami greičiau ir su gerokai didesniu efektyvumu. IV terapija taip pat pasižymi jums reikiamų elementų dozių tikslumu. Įprastai, kai jums trūksta kurio nors elemento, turite rinktis iš jau suformuotų kiekių tabletėse, kas nebūtinai gali atitikti jūsų poreikį. IV terapijos metu, jus prižiūrintis gydytojas, atlikęs kraujo tyrimus, įvertins ir tiksliai pritaikys jums reikiamą tirpalo dozę.
Ar intraveninė terapija jums reikalinga?
Klinikoje GOK, jums bus atliktas kraujo tyrimas, kuris parodys kokios terapijos jums gali reikėti, kokių elementų ar vitaminų trūksta. Esame sukūrę 6 bazines IV terapijas, kurios, atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius bus pritaikytos būtent jums
Intraveninė terapija

Galimybės

o Atstato organizmo skysčių balansą, sugrąžina prarastus mikroelementus ir mineralus. Tinkama netekus daug ar vartojant per mažai skysčių. Gali padėti detoksikuojant organizmą, užtikrinti sklandžią organų bei kognityvinę veiklą, gerina susikaupimą, mažina nerimą ir organizmo patiriamą stresą.
Vitaminas C, amino rūgštys, magnis, selenas, cinkas, B grupės vitaminai ir antioksidantai gali padėti palaikyti tinkamą imuninės sistemos balansą, sumažinti peršalimo simptomus, palengvinti sezoninių alergijų simptomus, palengvinti gijimo procesus po operacijų ar gydant žaizdas.
Antioksidantai, B grupės vitaminai, magnis, vitaminas C , antioksidantai ir kiti elementai gali padėti palaikyti grakštų senėjimo procesą bei sveiką organizmo gijimo bei atsistatymo procesą, palaikant smegenų veiklą, jungiamųjų audinių bei kaulų stiprumą ir tinkamą energijos balansą.
Grįsta Mejerio kokteliu, ši terapija gali padėti subalansuoti organizmo maistinių medžiagų balansą, sumažinti lengvą ar vidutinį nuovargį, mieguistumą, apatiją, nerimo simptomus.
Vitaminas C, B grupės vitaminai, magnis, ir kalcis gali padėti sustiprinti imunitetą, palengvinti galvos skausmą ar migreną, pagerina odos būklę, sumažina streso ar nerimo simptomus
Efektyvus ir greitas rehidracijos būdas po sporto, mažina uždegiminius bei oskidacinio steso simptomus, mažina raumenų skausmus, padeda greičiau atsigauti po sporto sesijų

Turite klausimu? mes jums atsakysime

Taip. Tačiau kaip ir bet kuri medicininė procedūra, gali sukelti tam tikrą riziką, todėl pirmiausia jums atliekami biocheminiai kraujo tyrimai, kurie parodys kuri terapija jums yra tinkamiausia. Procedūrą prižiūri kvalifikuotas medicinos personalas. Naudojamos sertifikuotos ir ES patvirtintos medžiagos.
Taip. Siekiant tinkamai jums pritaikyti infuzijos tirpalo tipą bei maistingąsias medžiagas, ruošiantis procedūrai jums turi būti atliktas išplėstinis kraujo tyrimas. Tyrimo tipą kartu su jumis padės parinkti konsultuojantis gydytojas, kuris vėliau įvertins gautus tyrimo rezultatus ir paskirs tinkamą infuzijos tirpalą.
Priklausomai nuo parinktos terapijos rūšies, tai gal trukti nuo 15 iki 60 min.
Taip. Medžiagų pateikimas tiesiogiai į kraują yra efektyvesnis būdas nei juos vartoti per burną. Tai yra ir greitesnis būdas gauti svarbius elementus, nes apeinamas virškinimo traktas. IV terapijos metu įsisavinama iki 100 proc. elementų.
Poveikį pradėsite jausti dar terapijos metu. Pilnas efektas yra pradedamas jausti tos pačios dienos bėgyje. Pats poveikis yra jaučiamas iki 1 mėnesio, tačiau konkretus rezultatas ir jo poveikis priklauso nuo kiekvieno organizmo individualiai.
Ne. Pajusite tik švelnų įdrėskimą dūrio vietoje. Pačios infuzijos yra beskausmės ir nesukeliančios papildomo diskomforto.

Kainos

Pateikiame preliminarias paslaugų kainas. Tiksli kaina nustatoma konsultacijos pas gydytoją ar procedūros metu, įvertinus konkretų paciento atvejį. Kainos tinklapyje gali nesutapti su klinikos kainoraščiu, todėl visais atvejais vadovautis klinikoje esančiu kainoraščiu.
Pavadinimas
Kaina
Bazinė lašinė individualiai IV terapijai
50 €
Infuzija: Skysčių balansas
95 €
Infuzija: Jėgų atstatymas
95 €
Infuzija: Vitaminų jūra
95 €
Infuzija: Imuniteto skydas
95 €
Infuzija: Sportuojantiems
95 €
Infuzija: Anti-aging
95 €
Pasikonsultuokite dėl tinkamiausio gydymo būdo su mūsų  
gydytojais ir specialistais.
Užsiregistruokite vizitui ar konsultacijai GOK Klinikoje
Registruotis vizitui