Lazerinis plaukų šalinimas

GOK klinikoje naudojamas 2021 metų Korėjiečių  Epi HEAL  diodinis plaukelių šalinimo lazeris pasižymi savo išskirtine beskausme procedūra, tinka šviesiai ir įdegusiai odai
„Epi HEAL “ yra diodinė lazerinė platforma, kuri, suderindama skirtingus bangų ilgius 810nm  bei 1064 nm, leidžia šalinti plaukelius nuo visų odos tipų, įskaitant įdegusią odą, bei visų tipų plaukelius, įskaitant mažai matomus plaukelius. Dėl  didelio galingumo geresni rezultatai pasiekiami daug greičiau, o seansai praktiškai neskausmingi. Tai, be abejonės, įranga, apie kurią kalbėsite ir kalbėsite.
 
Diodinis lazeris Epi HEAL  ypatingai veiksmingas plauko folikulo melanocitų paveikimui, nepažeidžiant aplinkinių audinių. Lazerio šviesa, absorbuojama plauko melanino bei plauko folikulo, pavirsta šiluma, pakeldama tokiu būdu plauko folikulo temperatūrą. Pasiekus reikiamą temperatūros lygį, plauko folikulo struktūra paveikiama negrįžtamai. Galiausiai natūralių fiziologinių procesų dėka, plauko folikulas visiškai išnyksta. Tokiu būdu pasiekiamas ilgalaikis plauko pašalinimas

Epi HEAL diodinio lazerio technologija leidžia šalinti plaukelius nuo visų odos tipų, įskaitant įdegusią odą, bei visų tipų plaukelius. Dėl didelio galingumo geresni rezultatai pasiekiami daug greičiau, o seansai beskausmiai. 
Lazerinis plaukų šalinimas

Galimybės

Diodo lazeris (810 nm) – tai modernesnė plaukelių šalinimo technologija (lyginant su aleksandrito lazeriu 755 nm)). Diodiniai lazeriai pastaruoju metu ištobulėjo ir itin išpopuliarėjo. Dauguma aukščiausio lygio pasaulio klinikų juos renkasi dėl saugumo ir efektyvumo, esant įvairiems odos atspalviams. Diodo spindulys skverbiasi giliau nei aleksandrito, dėl to jis saugesnis, jei oda tamsesnė bei labai efektyvus šiurkštiems plaukams, pvz., bikini, pažastų srities.
Daugumoje nepriklausomų klinikinių studijų, tiek diodinis, tiek aleksandritinis lazeriai statitistiškai nesiskiria savo efektyvumu. Kita vertus, tose studijose, kur vertintas ir klientų pasitenkinimas procedūra, diodinis lazeris pirmauja prieš kitus. Klientų atsiliepimuose vyrauja nuomonė, jog diodinis lazeris mažiau skausmingas dėl nuolatinio kontaktinio šaldymo bei dėl to, jog depiliacijos metodika pagrįsta ne staigiu energijos „smūgiu“, o dėl to, kad reikiamas energijos kiekis „surenkamas“ per tam tikrą laiką.
Epi Heal - tai naujos kartos diodinis lazeris, su 2 skirtingais bangų ilgiais, leidžia tobulai prisitaikyti prie kiekvieno kliento odos ir plaukų fototipų. Kiekvienas bangos ilgis nukreipiamas į skirtingus audinių gylius bei anatomines struktūras plauko folikule. 

 Tinka tamsiai ir netgi įdegusiai odai
Dėl diodinės technologijos universalumo ir efektyvumo, plaukai gali būti šalinami visus metų laikus, išvengiant pigmentacijos rizikos. 

Turite klausimu? mes jums atsakysime

Plaukų šalinimas naudoja diodinio lazerio šviesą, nukreiptą į plauko folikulę esantį melaniną. Pastarasis – pigmentas suteikiantis plaukams spalvą. Melanino buvimas leidžia tiksliai nukreipti lazerį, kaitinant ir pažeidžiant plaukų folikulą. 
 
Atskiri plaukai, turi būti šalinami po vieną. Ne visi plaukeliai aktyviai auga tuo pačiu metu, todėl siekiant nuolatinio visų  plaukų pašalinimo, rekomenduotina lankytis viso plaukų augimo ciklo metu.  
Taip, plaukų šalinimas diodiniu lazeriu – efektyvi procedūra. Dauguma klientų pastebės, kad plaukai pašalinami ilgam laikui. Procedūra sukelia minimalų diskomfortą. 
Plaukų pašalinimas diodiniu lazeriu gali būti nuolatinis, atlikus procedūrų kursą, pritaikyto pagal jūsų poreikius ir plaukų tipą. Kadangi ne visi plaukai auga tuo pačiu metu, gali prireikti procedūrą pakartotinai atlikti tam tikrose vietose, kad visi plaukai būtų pašalinti visam laikui. 
Plaukų šalinimo procedūrų su diodiniu lazeriu skaičius priklauso nuo to, kurioje srityje šalinate. Daugeliu atveju, labai reikšminti rezultatai matomi jau po 3-5 vizitų. Norint visiškai ir visam laikui pašalinti plaukus, gali prireikti 7-10 procedūrų. 
Kai plaukų šalinimas lazeriu yra atliekamas tinkamai, rizika šalutiniams efektams yra itin maža. Kvalifikuotas specialistas turi nustatyti lazerio stiprumą atsižvelgdamas į jūsų kūną, bei depiliuojamo ploto odos sandarą. 
 
Daugeliu atveju, pacientai kuriems  buvo ką tik pašalinti plaukai nuo veido ar kaklo srities, bus patepti vėsinamuoju kremu. Gali būti lengvas paraudimas, bet depiliuota vieta neturėtų patinti. Nerekomenduojama naudoti kosmetinių priemonių iškart po procedūros. 
Taip, plaukelių šalinimo procedūros veido srityje – itin saugios. Lazerio stiprumas, naudojamas veido srityje yra nustatomas žymiai silpnesnis, nei depiliuojant kitose kūno vietose. Jei jaučiatės nepatogiai dėl lazerio stiprumo procedūros metu, tai visada galima pakoreguoti. 
Plaukų folikulai, veikiami diodinio lazerio yra visam laikui sunaikinami, todėl plaukai paveiktose vietose nebeataugs. Tai nebegražinamas veiksmas

Kainos

Pateikiame preliminarias paslaugų kainas. Tiksli kaina nustatoma konsultacijos pas gydytoją ar procedūros metu, įvertinus konkretų paciento atvejį. Kainos tinklapyje gali nesutapti su klinikos kainoraščiu, todėl visais atvejais vadovautis klinikoje esančiu kainoraščiu.
Pavadinimas
Kaina
Kojos + bikini + pažastys
276 € (registruojantis iki 03.31)
Kojos + Pažastys
211 € (registruojantis iki 03.31)
Kojos + bikini
227 €
Vyrams: pažastys + pečiai + nugara (registruojantis iki 03.31)
178
Vyrams: pažastys, nugara + pečiai + pilvas+ krūtinė (registruojantis iki 03.31)
282 €
Vyrams: pažastys + sėmenys + pilvas + nugara + krūtinė (registruojantis iki 03.31)
263
Viršutinės lūpos sritis
30 €
Smakro sritis
48 € €
Skruostų sritis
55 €
Sprando sritis
38 €
Kaklo sritis
45 €
Pažastų sritys
76 €
Žąstų sritys
74 €
Dilbių sritys
70 €
Plaštakų sritys
35 €
Rankų sritys (viso ilgio)
135 €
Pečių juosta
70 €
Krūtinės sritis (vyrams)
80 €
Krūtų spenelių sritis
24 €
Pilvo sritis (moterims)
42 €
Pilvo sritis (vyrams)
80 €
Nugaros sritis
129 €
Šlaunų sritis
135 - 150 €
Blauzdų ir kelių sritys
130 €
Blauzdos (abi)
100 €
Kojos (bendru ilgiu)
250 €
"Klasikinio" bikini sritis
80 €
"Braziliško" bikini sritis
100 €
Sėdmenų sritis
40 €
Pasikonsultuokite dėl tinkamiausio gydymo būdo su mūsų  
gydytojais ir specialistais.
Užsiregistruokite vizitui ar konsultacijai GOK Klinikoje
Registruotis vizitui