Limfodrenažinis veido masažas

Masažas, kurio metu pašalinamas limfos perteklius susikaupęs Jūsų veide, kaklo ar dekolte srityje ir lemiantis patinimą ar paburkimą.
Limfodrenažinis masažas stimuliuoja limfą, todėl tai skatina skysčių išsiskyrimą, stiprina imunitetą. Efektyviai mažina patinimus, suaktyvina deguonies pasisavinimą, sumažėja arterinis spaudimas. Procedūra padeda kovoti su odos išsausėjimu, senėjimo požymiais, gerina  audinių bei raumenų elastingumą, o taip pat ir pakelia veido odą suteikdamas “lifting” efektą.
 
Masažas atliekamas maloniais, lėtais, lengvais, ritmiškais tempiamaisiais judesiais, kuriais stimuliuojamos limfagyslės ir limfmazgiai bei skatinamas audinių skysčio ir limfos nutekėjimas. Suaktyvinus limfos tekėjimą, sumažėja perteklinio audinių skysčio, besikaupiančio patinimo vietose, kiekis todėl odos būklė akivaizdžiai pagerėja: veidas atjaunėja ir įgauna sveiką švytėjimą, išsilygina paburkę paakiai, skruostai įgauna sveiką rausvumą, o kartu stangrėja ir poodinis sluoksnis
 
Procedūra itin naudinga asmenims, kuriems neseniai buvo atliktos chirurginės burnos procedūros, nes šis švelnus masažas mažina patinimą, skatina gijimą ir pagreitina mėlinių rezobrciją
Limfodrenažinis veido masažas

Kainos

Pateikiame preliminarias paslaugų kainas. Tiksli kaina nustatoma konsultacijos pas gydytoją ar procedūros metu, įvertinus konkretų paciento atvejį. Kainos tinklapyje gali nesutapti su klinikos kainoraščiu, todėl visais atvejais vadovautis klinikoje esančiu kainoraščiu.
Pavadinimas
Kaina
Limfodrenažinis masažas veidui
50 €
Pasikonsultuokite dėl tinkamiausio gydymo būdo su mūsų  
gydytojais ir specialistais.
Užsiregistruokite vizitui ar konsultacijai GOK Klinikoje
Registruotis vizitui