Proceduros
Gydytojai
Naujienos

Mezoterapija

Vienas efektyviausių ir saugių šiuolaikinės estetinės kosmetologijos ir dermatologijos metodų. Šia metodika efektyviai koreguojami odos ir poodžio amžiaus nulemti pakitimai ir estetiniai trūkumai.
Kas yra Mezoterapija?
Mezoterapijos procedūros gali būti atliekamos esant įvairioms veido odos problemoms. Priklausomai nuo veikliųjų medžiagų „kokteilio“ sudėties galima koreguoti odos pokyčius. 
Procedūrą patariama atlikti žmonėms nuo 30 metų dėl odos senėjimo prevencijos. Mezoterapija veidui ypač veiksminga sausą odą turintiems žmonėms, kurių oda yra pavargusi, dehidratavusi nuo saulės poveikio arba subrendusi, netenkanti elastingumo.

Po mezoterapijos procedūrų kurso oda tampa stangresnė, lygesnė, palygėja mikro raukšlelės, atsiranda odos skaistumo efektas. Procedūra yra atliekama veido, kaklo ir dekoltė srityse. 

Mezoterapijos procedūras galima derinti su kitomis kosmetinėmis procedūromis, pvz., cheminiu ar mechaniniu odos šveitimu ir pan.
Mezoterapija plaukams
Biologiškai veiklūs preparatai, dar vadinami grožio kokteiliais, patenka tiesiai į plauko folikulą ir akimirksniu jį pradeda maitinti. Mezoterapija pripažįstama viena efektyviausių priemonių sprendžiant galvos odos problemas, nes jau po pirmos procedūros jaučiamas teigiamas poveikis galvos odai ir plaukams.

Mezoterapija plaukams yra atliekama kelis ar net keliolika kartų, atsižvelgiant į individualią galvos odos būklę ir kliento poreikius. Per mezoterapiją gali reikšmingai sumažėti plikimo reiškiniai, galvos oda gali būti greitai ir ilgam laikui prisotinta drėgme bei vertingomis ir reikalingomis medžiagomis.
Kada rekomenduojama mezoterapijos procedūra?
 • Esant drėgmės netekimui
 • Odos atjauninikui
 • Fotosenėjimo prevencijai
 • Laisvųjų radikalų poveikio mažinimui;
 • Streso, rūkymo, nepilnavertės mitybos ir t.t. padariniams odai šalinti
 • Esant hiperpigmentacijai ir dischromijai
 • Odos atstatymui po operacijos
 • Post-aknės randų gydymuiMezoterapija

Galimybės

Preparatai suleidžiami problemos vietoje, aplenkiamas virškinimo traktas ir bendroji kraujotakos sistema, todėl poveikis greitas, vaistų dozės nedidelės, nėra bendro poveikio organizmui.
Veikliosios medžiagos rezorbuojasi palaipsniui, todėl poveikis ilgas, ir procedūros kartojamos retai – kas kelias savaites ar dar rečiau.
Mezoterapijos procedūros veiksmingos esant įvairių priežasčių sukeltam plaukų slinkimui:
 • reakciniam, prasidėjusiam po gimdymo, nesubalansuotos dietos, chirurginės operacijos ir pan.;
 • androgenetiniam, sukeltam hormonų (jis gali būti ir vyrams, ir moterims);
 • židininiam plikimui (kai išplikimo plotas neviršija 40% plaukuotos galvos dalies).
Po procedūros
 1. Po procedūros gali atsirasti kraujosruvų ir paraudimų, kurie po kelių valandų pranyksta. Venkite kosmetologinių procedūrų, pirties, intensyvaus sporto ir tiesioginių saulės spindulių, būtinai naudokite gydytojo paskirtą apsauginį kremą nuo saulės (SPF 30 ir >).

Turite klausimu? mes jums atsakysime

Procedūra nėra skausminga, tačiau kai kurie pacientai teigia, kad procedūros metu jaučiamas nedidelis diskomfortas. Jei taip nutinka, skausmui numalšinti naudojamas nejautrą sukeliantis kremas. Po gydymo gali atsirasti raudonis arba nežymus patinimas.
Prieš procedūrą, kraują skystinančius vaistus, pvz.: aspiriną, vartojusiems pacientams gali atsirasti nedidelių kraujosruvų. Tokie šalutiniai reiškiniai yra laikini ir trunka vos kelias dienas.

Kainos

Pateikiame preliminarias paslaugų kainas. Tiksli kaina nustatoma konsultacijos pas gydytoją ar procedūros metu, įvertinus konkretų paciento atvejį. Kainos tinklapyje gali nesutapti su klinikos kainoraščiu, todėl visais atvejais vadovautis klinikoje esančiu kainoraščiu.
Pavadinimas
Kaina
Mezoterapija veidui
95 €
Pasikonsultuokite dėl tinkamiausio gydymo būdo su mūsų  
gydytojais ir specialistais.
Užsiregistruokite vizitui ar konsultacijai GOK Klinikoje
Registruotis vizitui