Rūgštinis veido valymas

tinkamas riebiai, storai, į aknę linkusiai ar porėtai odai, ją stangrina, gydo randelius, mažina negilias raukšleles. Pagerina veido, kaklo ir rankų odos būklę, mažina pigmentaciją.  
Rūgštinis veido valymas tinkamas riebiai, storai, į aknę linkusiai ar porėtai odai, ją stangrina, gydo randelius, mažina negilias raukšleles. Pagerina veido, kaklo ir rankų odos būklę, mažina pigmentaciją.  
 
Procedūros metu tepamas cheminis tirpalas, kurio dėka paveikiamas ir gilusis odos sluoksnis
 
Tai efektyvi procedūra, kurios metu skatinama odos regeneracija, stabdo inkštirų susidarymą ir atveria riebalinių liaukų latakus. Rūgštinio veido valymo metu skatinamas kolageno ir elastino sintezė, gerinama odos struktūra. Procedūra tinkama daugumai odos tipų, moterims, vyrams ir paaugliams. Rūgštinį odos šveitimą galima derinti ir su kitomis procedūromis: haliurono užpildais, bioreviztalizacija, mezoterapija ir pan. 
 
Procedūrų skaičius priklauso nuo veido odos užterštumo ir problemos. Procedūra gali būti atliekama kaip vienkartinė terapija, tačiau, norint gauti geriausią rezultatą, rekomenduojama atlikti procedūrų kursą, priklausomai nuo odos būklės ir ją varginančių problemų. Procedūrų kursas parenkamas individualiai, atsižvelgiant į problemą, odos jautrumą ir kitus ypatumus.
 
Rūgštinis veido valymas gali būti ir pavienė procedūra, tačiau pasiekti geriausiems rezultatams, paprastai reikia atlikti apie 4 procedūras. Gydytojas atsižvelgęs į jūsų odos būklę – įvertins procedūrų kiekį. Maksimalus jų kiekis – 10-15. 
 
Procedūra neskausminga, todėl nuskausminimas nereikalingas. Procedūros atlikimo vietoje Jūs galite jausti kaitimą, lengvą dilgsėjimą, tačiau tai visiškai normalu ir laikina. 
 
Po procedūros pora dienų negalima eiti į pirtį, sauną, vieną savaitę reikėtų vengti soliariumo ir deginimosi saulėje, kad išvengtumėte pigmentacijos. Pirmosiomis dienomis vengti dekoratyvinės kosmetikos naudojimo. Tam, kad oda greičiau atsistatytų ir neišsausėtų naudoti specialisto paskirtas kosmetines priemones – drėkinančius kremus bei serumus
Kada vengti rūgštinio veido valymo?
Nuo procedūros reiktų susilaikyti sergantiems ūmiomis ar lėtinėmis odos ligomis, turintiems odos įtrūkimų ar įpjovų, nudegimų saulėje. Papildomos kontraindikacijos apima šiuos pacientus: 
 
·      Laukiasi arba maitina krūtimi
·      Serga žvyneline, dermatitu, egzema ir kitomis odos ligomis
·      48 val. iki procedūros vartojo vitaminą A, receptinius odos priežiūros produktus, kurių sudėtyje yra askorbo rūgšties, balinimo arba odos šviesinimo ir kitų rūgšties produktų
·      Per pastaruosius 6 mėnesius vartojo Isotreitinoiną
Rūgštinis veido valymas

Kainos

Pateikiame preliminarias paslaugų kainas. Tiksli kaina nustatoma konsultacijos pas gydytoją ar procedūros metu, įvertinus konkretų paciento atvejį. Kainos tinklapyje gali nesutapti su klinikos kainoraščiu, todėl visais atvejais vadovautis klinikoje esančiu kainoraščiu.
Pavadinimas
Kaina
Veido valymas rūgštimi
Nuo 50 €
Pasikonsultuokite dėl tinkamiausio gydymo būdo su mūsų  
gydytojais ir specialistais.
Užsiregistruokite vizitui ar konsultacijai GOK Klinikoje
Registruotis vizitui