Proceduros
Gydytojai
Naujienos

Odos puoselėjimo procedūros

Puoselėkite jūsų odą Klinikoje GOK taikomais metodais ir procedūromis: nuo veido valymo iki PRP plazmofligtingo ar modernaus ir beskausmio lazerinio plaukelių šalinimo
Kasdien mūsų odą veikia išoriniai ir vidiniai veiksniai, kurie lemia senėjimą, sausėjimą, pigmentaciją, užteršimą, riebalavimąsi, sausėjimą, plaukų slinkimą. 
 
Priklausomai nuo jūsų situacijos, gali užtekti veido valymo, ar imtis prevencinių priemonių, kurios užkirs arba atitolins odos senėjimo procesus, pavyzdžiui mezoterapija ar biorevitalizacija. Klinkos GOK gydytojai sukeiks konsultaciją ir įvertins kokios procedūros jums gali būti vertingiausios.  

Galimybės

Dar žinomas kaip giluminis valymas – kurio metu atliekamas veido pilingas, brinkinimas, atveriamos poros.
Plačiau
Tinkamas riebiai, storai, į aknę linkusiai ar porėtai odai, ją stangrina, gydo randelius, mažina negilias raukšleles. Pagerina veido, kaklo ir rankų odos būklę, mažina pigmentaciją. 
Plačiau
Vienas moderniausių bei efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymo bei jauninimo procedūrose, tinkamas visų tipų odai, net jautriai ir problemiškai.
Plačiau
Kombinuotas veido valymas apima mechaninio, ultragarsinio ir rūgštinio valymo technikas, kurios parenkamos ir kombinuojamos priklausomai nuo odos tipo ir situacijos, pavyzdžiui riebiai, sausai odai ar  prieš pigmentaciją (šviesinanti).
Plačiau
Biorevitalizacijos metu suaktyvinama oda ir atkuriamas jos elastingumas, į dermos audinį suleidžiama nedidelė dozė grynos negyvulinės kilmės  haliurono rūgšties.
Plačiau
Vienas efektyviausių ir saugių šiuolaikinės estetinės kosmetologijos ir dermatologijos metodų. Šia metodika efektyviai koreguojami odos ir poodžio amžiaus nulemti pakitimai ir estetiniai trūkumai.
Plačiau
Haliurono rūgštis, kuri subalansuoja ir astato jūsų odos drėgmės balansą. Antioksindantai užtikrina, kad jūsų oda atrodys sveikai ir skaisčiai švytinti.
Plačiau
Jūsų pačių tromobocitais praturtinta plazma (PRP) – natūrali procedūra, visiškai natūraliu būdu atjaunina veido odą, stabdo plaukų slinkimą ir sprendžia kitas odos problemas.
Plačiau
viena populiariausių pasaulyje kūno estetikos procedūrų, tapusi standartine epiliacijos priemone moterims ir vyrams. GOK klinikoje naudojamas 2021 metų Korėjiečių  Epi HEAL  diodinis plaukelių šalinimo lazeris pasižymi savo išskirtine beskausme procedūra, tinka šviesiai ir įdegusiai odai, plaukelius galima pašalinti ilgam.
Plačiau
Masažas, kurio metu pašalinamas limfos perteklius susikaupęs Jūsų veide, kaklo ar dekolte srityje ir lemiantis patinimą ar paburkimą.

Plačiau
NoAGE – tai inovatyvus, unikalios sudėties maisto papildas, kuriame dera net 43 kruopščiai atrinkti augaliniai ekstraktai, vitaminai ir mineralai.

Plačiau

Kainos

Pateikiame preliminarias paslaugų kainas. Tiksli kaina nustatoma konsultacijos pas gydytoją ar procedūros metu, įvertinus konkretų paciento atvejį. Kainos tinklapyje gali nesutapti su klinikos kainoraščiu, todėl visais atvejais vadovautis klinikoje esančiu kainoraščiu.
Pavadinimas
Kaina
Mechanins veido valymas
Nuo 50 €
Veido valymas rūgštimi
Nuo 50 €
Veido valymas ultragarsu
Nuo 50 €
Kombinuotas veido valymas
Nuo 70 €
Biorevitalizacija veidui
150 - 170 €
Biorevitalizacija trijose zonose: veidas, kaklas, deklotė
500 €
Mezoterapija veidui
95 €
Mezoterapija veidui ir plaukams
150 €
Aquashine veidui
180 €
Aquashine veido liftingas 8-iuose taškuose
210 €
Aquashine mikrorelaksacija/8-ių taškų veido liftingas
230 €
PRP terapija veido srityje
270 €
PRP terapija su hialuronu veido srityje
370 €
PRP procedūra plaukų slinkimui gydyti
250 €
Lazerinis plaukelių šalinimas
30 - 300 €
NoAGE 5 savaičių programa MOTERIMS
149 €
NoAGE 5 savaičių programa VYRAMS
199 €
Limfodrenažinis veido masažas
30 €
Pasikonsultuokite dėl tinkamiausio gydymo būdo su mūsų  
gydytojais ir specialistais.
Užsiregistruokite vizitui ar konsultacijai GOK Klinikoje
Registruotis vizitui

Procedūras atlieka

Jolanta Dičkienė
Kosmetologė, anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytoja