Dantų implantai

Implantacija – tai vienas iš pažangiausių gydymo būdų. Įsukti dantų impantai padeda atstatyti prarastus dantis. Tai yra danties šaknies pakaitalas, ant kurių tvirtinami protezai: vainikėliai, tiltai ar plokštelės. Jie laiko vainikėlį ar tiltą lyg šaknis laikytų dantį. Dantų implantai gali būti naudojami vieno, kelių ar net visų dantų atstatymui. Dantų impantai yra įsriegiami į kaulą

Dantų implantai

Implantacija – tai vienas iš pažangiausių gydymo būdų. Įsukti dantų impantai padeda atstatyti prarastus dantis. Tai yra danties šaknies pakaitalas, ant kurių tvirtinami protezai: vainikėliai, tiltai ar plokštelės. Jie laiko vainikėlį ar tiltą lyg šaknis laikytų dantį. Dantų implantai gali būti naudojami vieno, kelių ar net visų dantų atstatymui.
Dantų impantai yra įsriegiami į kaulą ir jame prigyja per 2-6 mėnesius, implantui prigijus, jis sėkmingai tarnauja ilgą laiką. Dantų implantai dažniausiai gaminami iš titano, šį metalą žmogaus organizmas lengvai įsisavina, jis nesukelia alerginių reakcijų.
Dantų implantai gali būti įsriegiami tiek apatiniame, tiek viršutiniame žandikaulyje. Kai dantų implantai prigyja kaule, pradedama ant jo protezuoti:  padaromas danties vainikėlis, tiltas arba kitas protezas, kurį Jums rekomendavo gydytojas odontologas.
Svarbiausia, kad dantų implantai atrodo, tarnauja, suteikia komfortą kaip ir naturalūs dantys!

Susiję gydytojai