Proceduros
Gydytojai
Naujienos

Paslaugos

Išklausę jūsų poreikius ir atlikę išsamius tyrimus, kartu sukursime praktišką gydymo planą. Naudodamiesi šiuolaikinėmis technologijomis, be skausmo ir malonioje aplinkoje. Mūsų tikslas – įsitikinti kad jūsų burna ir oda yra sveikos ir gražios.

Biorezonansinis tyrimas

neskausmingas būdas – biofunkcinis tyrimas, kitaip dar vadinamas biorezonansiniu

Lazerinis plaukų šalinimas

Lazerinis plaukų šalinimas – viena populiariausių pasaulyje kūno estetikos procedūrų, tapusi standartine epiliacijos priemone moterims ir vyrams. GOK klinikoje naudojamas 2021 metų Korėjiečių  Epi HEAL  diodinis plaukelių šalinimo lazeris pasižymi savo išskirtine beskausme procedūra, tinka šviesiai ir įdegusiai odai, plaukelius galima pašalinti ilgam. 

Dantų korekcija kapomis

Modernus, patogus ir efektyvus dantų tiesinimo sprendimas. Pačios kapos – tai beveik nematomi nuimami ortodontiniai prietaisai, pagaminti iš minkšto ir skaidraus medicininio plastiko

Dantų implantacija Vilniuje

Tai vienas iš pažangiausių būdų atstatyti dantų eilių defektus. Implantai gali būti naudojami vieno ar kelių dantų atstatymui.

Dantų protezavimas

Kietųjų danties audinių atstatymas, kai negalima atkurti anatominės danties formos plombinėmis medžiagomis.

Dantų laminatės, venyrai

Holivudinė šypsena – ne vien tobulai balti ir tiesūs dantys.

Dantų balinimas

Viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Tai būdas pasigražinti šypseną ir jaustis geriau.

Burnos higiena

Procedūros metu nuo dantų paviršiaus pašalinamos apnašos, įvertinama bendra burnos sveikatos būklė. Tai pirmas žingsnis į sveiką burną, bei bendrą sveikatą.

Terapinė odontologija

Profilaktinių ir nechirurginių gydymo metodų taikymas, siekiant išvengti arba atstatyti karieso pažeistus dantis.

Periodontologija

Priklausomai nuo ligos stadijos, periodontitas gydomas nechirurginiu arba chirurginiu būdu.

Endodontija dantų kanalų gydymas

Dantų šaknų kanalų gydymas, kai pulpoje prasideda uždegimas. Negydomas uždegimas gali pažeisti aplinkinius audinius ir dantis.

Ortodontinis gydymas

Koreguojama netaisyklinga dantų padėtis ir sąkandis breketais ar kitomis priemonėmis, todėl  pagerinama kramtymo funkcija ir šypsenos estetika.

Chirurginė odontologija

Kompleksinio gydymo dalis, implantuojant ir protezuojant dantis,prieš ortodontinį gydymą, bei kitų ligų diagnostiką ir gydymą

Vaikų odontologija

Pieninių dantukų gydymas, padengimas silantais. Pasirūpinkite vaikų burnos higiena, kol dar neskauda dantukų.

Tyrimai ir diagnostika

Estetinis plombavimas

Graži ir balta šypsena yra tai, ko mes visi norime. Šiuolaikinė odontologija sutelkia dėmesį į šypsenos estetinį tobulinimą ir siūlo platų spektrą galimybių ją tobulinti be sudėtingų chirurginių procedūrų.

Aquashine bioliftingo procedūra

Haliurono rūgštis, kuri subalansuoja ir astato jūsų odos drėgmės balansą. Antioksindantai užtikrina, kad jūsų oda atrodys sveikai ir skaisčiai švytinti. 

Biorevitalizacija

Biorevitalizacijos metu suaktyvinama oda ir atkuriamas jos elastingumas, į dermos audinį suleidžiama nedidelė dozė grynos negyvulinės kilmės  haliurono rūgšties

PRP – Plazmoliftingas.

Jūsų pačių tromobocitais praturtinta plazma (PRP) – natūrali procedūra, visiškai natūraliu būdu atjaunina veido odą, stabdo plaukų slinkimą ir sprendžia kitas odos problemas. 

Mechaninis veido valymas

Dar žinomas kaip giluminis valymas – kurio metu atliekamas veido pilingas, brinkinimas, atveriamos poros.

Rūgštinis veido valymas

tinkamas riebiai, storai, į aknę linkusiai ar porėtai odai, ją stangrina, gydo randelius, mažina negilias raukšleles. Pagerina veido, kaklo ir rankų odos būklę, mažina pigmentaciją.  

Ultragarsinis veido valymas

Vienas moderniausių bei efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymo bei jauninimo procedūrose, tinkamas visų tipų odai, net jautriai ir problemiškai. 

Kombinuotas veido valymas

Kombinuotas veido valymas apima mechaninio, ultragarsinio ir rūgštinio valymo technikas, kurios parenkamos ir kombinuojamos priklausomai nuo odos tipo ir situacijos, pavyzdžiui riebiai, sausai odai ar  prieš pigmentaciją (šviesinanti). 

Mezoterapija

Vienas efektyviausių ir saugių šiuolaikinės estetinės kosmetologijos ir dermatologijos metodų. Šia metodika efektyviai koreguojami odos ir poodžio amžiaus nulemti pakitimai ir estetiniai trūkumai.

Odos puoselėjimo procedūros

Puoselėkite jūsų odą Klinikoje GOK taikomais metodais ir procedūromis: nuo veido valymo iki PRP plazmofligtingo ar modernaus ir beskausmio lazerinio plaukelių šalinimo

No Age papildai

Inovatyvus, unikalios sudėties maisto papildas, kuriame dera net 43 kruopščiai atrinkti augaliniai ekstraktai, vitaminai ir mineralai.

Limfodrenažinis veido masažas

Masažas, kurio metu pašalinamas limfos perteklius susikaupęs Jūsų veide, kaklo ar dekolte srityje ir lemiantis patinimą ar paburkimą.

Kraujo tyrimai

Diagnostiniai ir profilaktiniai kraujo tyrimai

Dermatovenerologija

klinikoje atliekamos odos, grybelinių ir venerinių ligų konsultacijos, vykdomi tyrimai bei gydymas Atlieka apgamų ir kitų odos darinių instrumentinį ištyrimą.

Botulino toksino injekcijos

Botulino toksino injekcijos sumažina mimikos ir kitas smulkias raukšleles, strategiškai užkertant kelią raumenų susitraukimams.