Paslaugos

Išklausę jūsų poreikius ir atlikę išsamius tyrimus, kartu sukursime praktišką gydymo planą. Naudodamiesi šiuolaikinėmis technologijomis, be skausmo ir malonioje aplinkoje. Mūsų tikslas – įsitikinti kad jūsų burna ir oda yra sveikos ir gražios.

Ortodontinis gydymas

Specializuota odontologijos sritis, skirta koreguoti netaisyklingą dantų padėtį, gydyti netinkamą sąkandį, pagerinti kramtymo funkciją ir estetiką.

Dantų korekcija kapomis

Modernus, patogus ir efektyvus dantų tiesinimo sprendimas. Pačios kapos – tai beveik nematomi nuimami ortodontiniai prietaisai, pagaminti iš minkšto ir skaidraus medicininio plastiko

Burnos higiena

Procedūros metu nuo dantų paviršiaus pašalinamos apnašos, įvertinama bendra burnos sveikatos būklė. Tai pirmas žingsnis į sveiką burną, bei bendrą sveikatą.

Dantų balinimas

Viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Tai būdas pasigražinti šypseną ir jaustis geriau.

Terapinė odontologija

Profilaktinių ir nechirurginių gydymo metodų taikymas, siekiant išvengti arba atstatyti karieso pažeistus dantis.

Dantų plombavimas

Viena iš dažniausių odontologinių procedūrų, skirtų atkurti pažeistus dantis.

Vaikų odontologija

Vaikų odontologija, dar vadinama pedodontija, yra odontologijos šaka, specializuojasi vaikų, nuo kūdikių iki paauglystės, burnos sveikatos priežiūroje. Ši sritis apima prevenciją, diagnozę ir gydymą susijusių su dantimis, dantenas ir burnos ertmės problemų vaikams. 

Chirurginė odontologija

Burnos chirurgija – tai odontologijos sritis, apimanti įvairias chirurgines procedūras, kurios atliekamos siekiant išspręsti burnos ertmės problemas, tokių kaip dantų traukimas, implantų įdėjimas, dantenų korekcija ir pan. Burnos chirurgija padeda ištaisyti anatominius, funkcinius bei estetinius defektus ir pagerinti paciento gyvenimo kokybę.

Dantų implantacija

Dantų implantacija yra chirurginė procedūra, skirta pakeisti vieną ar kelis prarastus dantis. 

Dantų traukimas

Dantų rovimas, kitaip vadinamas dantų ekstrakcija, yra odontologinė procedūra, kurios metu pašalinamas dantis iš žandikaulio kaulo

Dantų protezavimas

Odontologijos sritis, kuri siekia atkurti trūkstamus dantis ar jų dalis, pagerinti žandikaulio funkciją ir estetiką bei užtikrinti paciento komfortą.

Dantų laminatės, venyrai

Dantų laminatės (venyrai) – tai ploni keramikos ar kompozito sluoksniai, uždedami ant dantų, siekiant pagerinti jų išvaizdą ir formą

Estetinis plombavimas

Dantų atstatymo procedūra, kuri atliekama siekiant pataisyti smulkius dantų defektus, pavyzdžiui, įtrūkimus, skilimus ar dėmeles, taip pat užpildyti dantų ėduonies sukeliamas skyles

Bruksizmo gydymas

Bruksizmas - medicinos terminas, kuris apibūdina dantų griežimo ar spaudimo įpročius, kai žmogus nesuvokia, kad tai daro. Tai dažniausiai vyksta miego metu, tačiau gali pasireikšti ir dienos metu.

Endodontija dantų kanalų gydymas

Dantų šaknų kanalų gydymas, kai pulpoje prasideda uždegimas. Negydomas uždegimas gali pažeisti aplinkinius audinius ir dantis.

Tyrimai ir diagnostika

  • Kompiuterinė burnos tomografija
  • Panoraminės nuotraukos
  • Dentalinės nuotraukos 
  • 3D Skenavimas
  • Kraujo tyrimai
  • Konsultacijos
  • Gydymo planų sudary,as

Biorezonansinis tyrimas

neskausmingas būdas – biofunkcinis tyrimas, kitaip dar vadinamas biorezonansiniu

Kraujo tyrimai

Diagnostiniai ir profilaktiniai kraujo tyrimai

Dantų protezavimo kompensacija PSDF lėšomis

Informacija apie nustatytą dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto tvarka