Estetinis plombavimas

Graži ir balta šypsena yra tai, ko mes visi norime. Šiuolaikinė odontologija sutelkia dėmesį į šypsenos estetinį tobulinimą ir siūlo platų spektrą galimybių ją tobulinti be sudėtingų chirurginių procedūrų.

Viena iš paprasčiausių estetinės odontologijos procedūrų – dantų balinimas. Dantų defektų, tokių kaip danties nuskilimas ar spalvos pakitimas dėl dantų ligos, atveju, šypsenos estetika atkuriama naudojant estetinį užpildą ar estetinį restauravimą naudojant dantų laminates ar karūnas. Kai kuriais atskirais atvejais galima taikyti šių procedūrų derinį, o sudėtingais atvejais – pastelkti ir ortodonto pagalbą.

Estetinis plombavimas

Galimybės

Minimaliai invaziniai metodai pagerinti ir atkurti danties spalvą, skaidrumą ir formą.
Procedūros yra neskausmingos ir greitos, todėl nereikia ilgai laukti galutinio rezultato.
Procedūrose naudojamos sudedamosios dalys gaminamos ir pritaikytos konkrečiam pacientui.

Pažangios estetinės technologijos užtikrina, kad dantų korekcijos atrodytų natūraliai.
Procedūrų metu naudojamų kokybiškų medžiagų asortimentas leidžia kiekvienam pacientui rasti tinkamą sprendimą.

Estetinis restauravimas yra viena dažniausiai atliekamų estetinės odontologijos procedūrų pacientams, norintiems pasiekti atstatyti prarastą šypsenos estetiką, atstatant nudilusius, nuskilusius ar kitaip pažeistus dantis. Jų spalva ir forma koreguojama naudojant baltą estetinį dantų užpildą, dėl kurio susidaro ilgalaikė ir natūrali apdaila. 

Prireikus estetinis dantų restauravimas taip pat gali būti atliekamas siekiant suvienodinti dantų proporcijas ir pašalinti tarpus tarp jų. Tai ypač svarbu priekinių dantų atveju, kuomet tarptai tarp dantų yra ypač ryškūs. Naudojant estetinius dantų užpildus, šis defektas gali būti greitai ir neskausmingai išspręstas. 

Tai minimaliai invazinis dantų spalvos ir formos atkūrimo. Procedūros metu pašalinamas pažeistas danties audinys, o didžioji dalis sveiko danties yra išsaugojama. Dėl aukščiausios kokybės medžiagų pacientas gali džiaugtis stangresniais ir atsparesniais dantimis, taip pat užtikrinti, kad danties forma būtų suderinama su dantenomis. 

Pažymėtina, kad dantų spalvos ar formos korekcija su estetine restauracija yra žymiai pigesnė nei dantų protezavimas ar implantacija.

Paslaugą atlieka šie gydytojai

Pasikonsultuokite dėl tinkamiausio gydymo būdo su mūsų  
gydytojais ir specialistais.
Užsiregistruokite vizitui ar konsultacijai GOK Klinikoje
Registruotis vizitui