Dantų implantacija Vilniuje

Tai vienas iš pažangiausių būdų atstatyti dantų eilių defektus. Implantai gali būti naudojami vieno ar kelių dantų atstatymui.
Graži šypsena – kiekvieno žmogaus siekiamybė. Dėl tam tikrų ligų ar amžiaus, žmonės pradeda netekti savo dantų. Šiais laikais odontologija labai pažengusi, todėl gali pasiūlyti Jums susigrąžinti gražius dantis.
Dantų implantavimas Vilniuje itin populiari paslauga, kurios metu Jūs labai greitai vėl turėsite pačią gražiausią šypseną. Tai vienas pažangiausių gydymo būdų, siekiant atstatyti dantų eilių defektus. Dantų implantai gali būti naudojami vieno, kelių ar net visų dantų atstatymui.

Implantas tarnauja kaip atrama danties vainiko atstatymui. Implantui prigijus kaule, ant jo tvirtinami protezai – vainikėliai, tiltai ar plokštelės.

Prieš implantaciją tiriama bendra paciento būklė – ar neserga reumatu, cukriniu diabetu, širdies kraujagyslių sistemos ligomis, hipertonine liga ir kt.

Prasta burnos higiena ar burnos gleivinės susirgimai yra kontraindikacija implantavimui. Prieš kiekvieną implantaciją reikia pasikonsultuoti su gydytoju ortodontu bei sudaryti gydymo planą.

Netekus dantų, nukenčia ne tik estetika, bet ir gyvenimo kokybė. Tada ima stigti pasitikėjimo savimi. Kai trūksta kelių dantų, keičiasi veido struktūra, taip pat nuo dantų priklauso sukandimo aukštis, apatinio žandikaulio sąnario būklė ir gretimų dantų padėtis.

Dantų implantai atrodo ir tarnauja kaip natūralūs dantys.

Implantavimo etapai
 • Pirmo vizito metu išanalizuojama panoraminė rentgeno nuotrauka, aptariama implantavimo eiga bei pooperacinis laikotarpis. Išanalizuojama esančio kaulo būklė, kiekis.
 • Antro vizito metu implantas įsriegiamas į kaulą ir paliekama prigijimui 3-6 mėnesiams. Gijimo laikas priklauso nuo konkrečios situacijos.
 • Trečio vizito metu pradedamas protezavimas ant implanto.


Dantų implantacija Vilniuje

Galimybės

Vienas geriausių metodų – laiką taupanti vienmomentė implantacija. Implantas sriegiamas iš karto po danties pašalinimo, tvirtinamas laikinas danties vainikėlis. Jeigu ši taktika netinkama, taikomas ilgiau trunkantis atidėtos implantacijos metodas.


Jei pacientas prarado kelis gretimus dantis, šį tarpą pavyks užpildyti pasitelkus du implantus ir vainikėlių jungtį. Į žandikaulio kaulą sriegiami implantai, ant jų tvirtinama nenuimama vainikėlių konstrukcija.
Norint kokybiškai atkurti visus dantis, prireiks mažiausiai 4 implantų – į žandikaulį sriegiami 4 implantai, ant jų tvirtinamas nenuimamas plokštelinis protezas.
Siekiant dar geresnės atramos, dantys atkuriami sriegiant 6-8 implantus ir ant jų tvirtinant atskiras vainikėlių jungtis
 • Chirurginis gidas (vienam žandikauliui)
 • Implantacija „Straumann“ (Šveicarija) implantais
 • Implanto atidengimas
 • Sinuso pakėlimo operacija
 • Kaulo ir minkštųjų audinių augmentacija po danties pašalinimo
 • Minkštųjų audinių persodinimas šalia implanto
Po procedūros
 1. Pacientas po implantacijos turi ypatingą dėmesį skirti burnos higienai, nes prasta burnos priežiūra, rūkymas – pagrindiniai faktoriai burnos gleivinės ligoms. To pasekoje gali vystytis kaulo rezorbcija apie implantą.

 2. Implantus ir ant jų pagamintus protezus reikia valyti kasdien dantų šepetėliu, tarpdančių siūlais, taip, kaip valytumėte įprastus dantis. Kas pusę metų būtina profilaktiškai apsilankyti profesionaliai burnos higienai.

 3. Implantus ir ant jų pagamintus protezus reikia valyti kasdien dantų šepetėliu, tarpdančių siūlais, taip, kaip valytumėte įprastus dantis. Kas pusę metų būtina profilaktiškai apsilankyti profesionaliai burnos higienai.

Paslaugą atlieka šie gydytojai

Kainos

Pateikiame preliminarias paslaugų kainas. Tiksli kaina nustatoma konsultacijos pas gydytoją ar procedūros metu, įvertinus konkretų paciento atvejį. Kainos tinklapyje gali nesutapti su klinikos kainoraščiu, todėl visais atvejais vadovautis klinikoje esančiu kainoraščiu.
Pavadinimas
Kaina
Chirurginis gidas (vienam žandikauliui)
145 €
Implantacija Medentika implantu (Vokietija)
579 €
Implantacija Straumann SLA roxolide implantu (Šveicarija)
679 €
Implantacija Straumann SLA active roxolide implantu (Šveicarija)
779 €
Implantacija Straumann keraminikinis implantas (Šveicarija)
1 250 €
Implantacija „Nobel Biocare®“ active implantas
779 €
Implantacija ALL on 4 metodika (vienam žandikauliui, taikant intraveninę nejautrą)
4 600 €
Implanto pašalinimas (sudėtinga procedūra)
260 €
Implanto pašalinimas (nesudėtinga procedūra):
150 €
Implanto atidengimas ir gijimo galvutės pritvirtinimas prie implanto Strauman / Medentika / Nobel Biocare
89 €
Nesudėtinga kaulo augmentacija nuosavu kaulu
169 €
Maža kaulo augmentacija
265 €
Vidutinė kaulo augmentacija
450 €
Sudėtinga kaulo augmentacija
600 €
Sinuso pakėlimo operacija (atviru būdu)
1 000 €
Sinuso pakėlimo operacija prie vieno implanto (atviru būdu)
600 €
Sinuso pakėlimo operacija (uždaru būdu) +kaulo kaina
700 €
Implantacijos paketas
20 €
Pasikonsultuokite dėl tinkamiausio gydymo būdo su mūsų  
gydytojais ir specialistais.
Užsiregistruokite vizitui ar konsultacijai GOK Klinikoje
Registruotis vizitui