Dantų balinimas

Viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Tai būdas pasigražinti šypseną ir jaustis geriau.
Žmogus, nepatenkintas savo šypsena, dažnai ima nesišypsoti ar ją slėpti, gali pradėti nepasitikėti savimi, dėl šių priežasčių prastėja socialinis gyvenimas. Kad pagerėtų gyvenimo kokybė, atrodo reikia tiek nedaug – tik gražios šypsenos.

Labai nedaug žmonių turi natūraliai baltus dantis, todėl jų balinimas yra vienas iš paprasčiausių ir dažniausiai naudojamų kosmetinių procedūrų, siekiant pagražinti savo šypseną. Dantų balinimas gali atverti Jums visiškai naujas gyvenimo perspektyvas.

Savo klinikoje galime pasiūlyti kelis dantų balinimo būdus: dantų balinimą kabinete ZOOM lempa ir dantų balinimą namuose specialiomis kapomis. Dantų balinimas dabar itin populiari paslauga, tereikia tik išsirinkti geriausią procedūros metodiką.

Nepriklausomai nuo balinimo rūšies, prieš dantų balinimą rekomenduojama:
 • Pasikonsultuoti su gydytoju odontologu ar burnos higienistu, nes ne visus dantis galima išbalinti. Reiktų žinoti, kad bąla tik gyvas dantis, o plombinės medžiagos nekeičia savo esamos spalvos
 • Pasidaryti profesionalią burnos higieną, kurios metu bus nuvalytas tiek kietasis, tiek minkštasis dantų apnašas
 • Sugydyti ėduonies pažeistus dantis, kitaip po balinimo jie gali tapti labai jautrūs

Dantų balinimas

Galimybės

Kiekvienam iš mūsų yra svarbu pasitikėti savimi, o tai padaryti žymiai lengviau, kuomet norisi be priežasties plačiai šypsotis, nes tavo šypseną puošia nuostabiai balti dantys. Vienas iš dažniausiai pasitaikančių psichologinių kompleksų atsiranda tuomet, kai žmogus yra nepatenkintas savo šypsena. Tuomet dažnai ima nesišypsoti ar ją slėpti, atsitraukia nuo kitų, vengia gyvo bendravimo, o dėl šių priežasčių, prastėja ir socialinis gyvenimas. Tad, tam, kad pagerėtų gyvenimo kokybė, atrodo reikia tiek nedaug – tik gražios šypsenos.

Gamtoje sunku surasti gyvūną, turintį natūraliai baltus dantis, taip pat ir žmogaus dantys, gali būti nevisai balti, turėti specifinį atspalvį, nes tai lemia genetika, gyvenimo būdas ir taip kaip jis savo dantis prižiūri ir rūpinasi savo šypsena. Dėl to dantų balinimo procedūra tapo itin populiaria ir tai yra viena iš paprasčiausių ir dažniausiai naudojamų kosmetinių procedūrų, padedančių greitai pagražinti savo šypseną ir pasiekti norimą rezultatą. O ją atlikus, jums savaime norėsis kuo dažniau šypsotis ir pasitikėti savimi – tokie teigiami pokyčiai gali atverti visiškai naujas gyvenimo perspektyvas.

Balinimo procesas trunka kur kas ilgiau. Visų pirma gydytojas odontologas turi pagaminti balinimo kapas, į kurias švirkščiami vandenilio peroksido turintys geliai. Šias kapas uždėtas ant dantų dažniausiai reikia nešioti 5-6 valandas naktį ar dieną. Optimalus efektas gaunamas tada, kai pacientas procedūrą kartoja 10 kartų ar ilgiau, priklausomai nuo buvusios dantų spalvos ir norimo efekto. Dantų balinimas kapomis suteikia patogumą kiekvienam pacientui, kadangi procedūra jis pats atlieka namuose.

Nereiktų pamiršti, kad dantų šviesėjimo intensyvumas yra individualus. Jis priklauso nuo amžiaus, mitybos, įvairių ligų, o labiausiai nuo žalingų įpročių. Dėl šios priežasties balinimo seansų skaičius kiekvienam žmogui gali skirtis. Dantų balinimas – puiki paslauga, tačiau, prieš ją atliekant, rekomenduojama atvirai pasikonsultuoti su savo dantų gydytoju.

Pavadinimas
 • Pasikonsultuoti su gydytoju odontologu ar burnos higienistu, nes ne visus dantis galima išbalinti. Reiktų žinoti, kad bąla tik gyvas dantis, o plombinės medžiagos nekeičia savo esamos spalvos
 • Pasidaryti profesionalią burnos higieną, kurios metu bus nuvalytas tiek kietasis, tiek minkštasis dantų apnašas
 • Sugydyti ėduonies pažeistus dantis, kitaip po balinimo jie gali tapti labai jautrūs
Po procedūros
 1. Nereiktų pamiršti, kad dantų šviesėjimo intensyvumas yra individualus. Jis priklauso nuo amžiaus, mitybos, įvairių ligų, o labiausiai nuo žalingų įpročių. Dėl šios priežasties balinimo seansų skaičius kiekvienam žmogui gali skirtis. Dantų balinimas – puiki paslauga, tačiau, prieš ją atliekant, rekomenduojama atvirai pasikalbėti ir pasikonsultuoti su savo dantų gydytoju.

 2. Balinimo procesas namuose specialiomis kapomis trunka kur kas ilgiau. Šias kapas uždėtas ant dantų dažniausiai reikia nešioti 5-6 valandas naktį ar dieną. Optimalus efektas gaunamas tada, kai pacientas procedūrą kartoja 10 kartų ar ilgiau, priklausomai nuo buvusios dantų spalvos ir norimo efekto. Dantų balinimas kapomis suteikia patogumą kiekvienam pacientui, kadangi procedūra jis pats atlieka namuose, tačiau efektas nebus toks greitas kaip balinant ZOOM lempos pagalba.

Turite klausimu? mes jums atsakysime

Dantų balinimą su ZOOM lempa rekomenduojama atlikti tuomet, kai neturite galimybės skirti daug laiko dantų balinimui, nes ši moderni technologija leidžia iškart pamatyti rezultatą. Tačiau iki balinimo procedūros, turėsite atvykti į pirminę konsultaciją su gydytoju odontologu ir pasidaryti profesionalią burnos higieną.
Mes nerekomenduojame šios procedūros atlikti savo pacientams, dėl šių priežasčių:

 • prastos burnos higienos;
 • kariozinių dantų pažeidimų ar senų, pralaidžių užpildų bei abrazinių dantų pažeidimų;
 • dantenų ar sunkių autoimuninių ligų;
 • nėštumo ar žindymo krūtimi;
 • nesulaukus 18 m. amžiaus.

Kainos

Pateikiame preliminarias paslaugų kainas. Tiksli kaina nustatoma konsultacijos pas gydytoją ar procedūros metu, įvertinus konkretų paciento atvejį. Kainos tinklapyje gali nesutapti su klinikos kainoraščiu, todėl visais atvejais vadovautis klinikoje esančiu kainoraščiu.
Pavadinimas
Kaina
Dantų balinimas Philips ZOOM sistema
299 €
Dantų balinimas Philips ZOOM sistema + dantų balinimo rinkinys namuose
349 €
Dantų balinimo rinkinys namuose Philips ZOOM sistema
149 €
Balinimo kapa (1 kapa)
59 €
Pasikonsultuokite dėl tinkamiausio gydymo būdo su mūsų  
gydytojais ir specialistais.
Užsiregistruokite vizitui ar konsultacijai GOK Klinikoje
Registruotis vizitui