Kraujo tyrimai

Diagnostiniai ir profilaktiniai kraujo tyrimai
Kraujo tyrimai - vienas greičiausių ir patogiausių būdų įvertinti organizmo būklę, suprasti ar neprasidėjo dar nematomi organizmo pakitimai, užkirsti kelią lėtinėms ligoms ir laiku diagnozuoti sveikatos problemas, maistingųjų medžiagų trūkumą. Klinikoje GOK atliekame ne vieną diagnostinį ir profilaktinį kraujo tyrimą, kuriems nereikia gydytojo siuntimo, o rezultatai paprastai pateikiami per vieną dieną.

Galimybės

Ištyrimo programą sudaro tik patys svarbiausiai laboratoriniai tyrimai. Įvertinama kasos, inkstų veikla, kraujo riebalų bei cukraus kiekiai, skydliaukės veikla.
Ištyrimo programą sudaro tik patys svarbiausiai laboratoriniai tyrimai. Įvertinama kasos, inkstų veikla, kraujo riebalų bei cukraus kiekiai, prostatos vėžio žymuo.
Ištyrimo programą sudaro tyrimų rinkinys, kuris įvertins vaiko sveikatos būklę ir riziką susirgti dažniausiai pasitaikančiomis ligomis.
Vidutinė ištyrimo prorgrama moterims. Programa sudaryta iš pačių svarbiausių ir dažniausiai skiriamų laboratorinių tyrimų. Ištiriama kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai ir vitaminas D.
Vidutinė ištyrimo programa vyrams. Programa sudaryta iš pačių svarbiausių ir dažniausiai skiriamų laboratorinių tyrimų. Ištiriama kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodiklis, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymuo ir vitaminas D.
Tai daugiausiai laboratorinių tyrimų sudaranti programa, skirta toms, kurios nori išsitirti "visą organizmą". Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai, vitaminas D. Programa apima ne tik pačius svarbiausius ir dažniausiai skiriamus laboratorinius tyrimus, bet ir retesnius, skirtus įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, vėžiniai žymenys ir kt.
Tai daugiausiai laboratorinių tyrimų sudaranti programa, skirta tiems, kurie nori išsitirti "visą organizmą". Ištiriama: kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, prostatos vėžio žymenys, vitaminas D. Programa apima ne tik pačius svarbiausius ir dažniausiai skiriamus laboratorinius tyrimus, bet ir retesnius, skirtus įvertinti širdies kraujagyslių sistemos būklę, kiti vėžiniai žymenys ir kt.
Aktyviai sportuojanties svarbu įvertinti mažakraujystę, geležies atsargas, širdies kraujagyslių ligų riziką, mikroelementų ir vitaminų kiekį. Tik subalansuotas organizmas gali palaikyti tinkamą fizinę formą.
Ištyrimo programą sudaro svarbūs tyrimai, kurie parodys, kodėl dingo jėgos? Nebeturite energijos tiek, kiek anksčiau? Galbūt organizmas stokoja „saulės” (D) vitamino arba organizme susikaupė per daug gliukozės. Įvertinama kasos, inkstų veikla.
Visiems, besilaikantiems dietos, ypatingai ilgą laiką (3 ir daugiau mėnesių), būtina žinoti, kiek subalansuota yra jų mitybą, ar neprarasti pagrindiniai mikroelementai, vitaminai, ar pakankama yra mityba? Į visus šiuos klausimus atsakys ištyrimo programa besilaikantiems dietos.

Kainos

Pateikiame preliminarias paslaugų kainas. Tiksli kaina nustatoma konsultacijos pas gydytoją ar procedūros metu, įvertinus konkretų paciento atvejį. Kainos tinklapyje gali nesutapti su klinikos kainoraščiu, todėl visais atvejais vadovautis klinikoje esančiu kainoraščiu.
Pavadinimas
Kaina
Pirminė ištyrimo programa moterims
54 €
Pirminė ištyrimo programa vyrams
47 €
Ištyrimo programa vaikams
62 €
Vidutinė ištyrimo programa moterims
104 €
Vidutinė ištyrimo programa vyrams
97 €
Išplėstinė ištyrimo programa moterims
192 €
Išplėstinė ištyrimo programa vyrams
180 €
Ištyrimo programa aktyviai sportuojantiems
112 €
Ištyrimo programa besilaikantiems dietos, vegetarams, veganams
80 €
Geros savijautos ištyrimo programa
52 €
Lėtinio nuovargio ištyrimo programa
90 €
Probleminės odos ištyrimo programa
126 €
Vitaminų ir mikroelementų ištyrimo programa
105 €
Plaukų slinkimo ištyrimo programa
81 €
Ištyrimo programa persirgus COVID-19 infekcija
78 €
Ištyrimo programa persirgus COVID-19 infekcija (išplėstinė)
153 €
Ištyrimo programa vaikams persirgus COVID-19 infekcija
56 €
Pasikonsultuokite dėl tinkamiausio gydymo būdo su mūsų  
gydytojais ir specialistais.
Užsiregistruokite vizitui ar konsultacijai GOK Klinikoje
Registruotis vizitui