Dantų implantai

Dantų implantai – padeda atstatyti prarastus dantis. Tai yra danties šaknies pakaitalai, ant kurių tvirtinami protezai – vainikėliai, tiltai ar plokštelės. Jie laiko karūną ar tiltą lyg šaknis laikytų dantį. Dantų implantai gali būti naudojami vieno, kelių ar net visų dantų atstatymui. Implantacija – tai vienas iš pažangiausių gydymo būdų. Šiomis dienomis net apie 97 proc.

Dantų implantai

Dantų implantai – padeda atstatyti prarastus dantis. Tai yra danties šaknies pakaitalai, ant kurių tvirtinami protezai – vainikėliai, tiltai ar plokštelės. Jie laiko karūną ar tiltą lyg šaknis laikytų dantį. Dantų implantai gali būti naudojami vieno, kelių ar net visų dantų atstatymui.
Implantacija – tai vienas iš pažangiausių gydymo būdų. Šiomis dienomis net apie 97proc. implantų prigyja ir sėkmingai tarnauja ilgą laiką. Dantų implantai dažniausiai gaminami iš titano, šį metalą žmogaus organizmas lengvai įsisavina ir jis nesukelia alerginių reakcijų.
Dantų implantai gali būti įsriegiami tiek apatiniame, tiek viršutiniame žandikaulyje. Kai dantų implantai prigyja kaule, protezuojama – padaromas danties vainikėlis, tiltas arba fiksuojamas protezas.
Dantų implantai atrodo, tarnauja, suteikia komfortą kaip ir natūralūs dantys.