Tobulai šypsenai – dantų laminatės

Dantų laminatė – labai plona plokštelė, kurį pritvirtinama prie danties paviršiaus, jos storis tik apie 0,7mm. Jos padengia priekinius dantis, taip pagerindamos išorinį dantų vaizdą ir paslėpdamos įvairius defektus. Dažniausiai laminatės daromos, kai norima baltesnių dantų, tačiau negalimas arba nepadeda dantų balinimas. Taip pat, dažnai norima pakeisti dantų formą, atkurti ją po dantų traumų

Tobulai šypsenai – dantų laminatės

Dantų laminatė – labai plona plokštelė, kurį pritvirtinama prie danties paviršiaus, jos storis tik apie 0,7mm. Jos padengia priekinius dantis, taip pagerindamos išorinį dantų vaizdą ir paslėpdamos įvairius defektus. Dažniausiai laminatės daromos, kai norima baltesnių dantų, tačiau negalimas arba nepadeda dantų balinimas. Taip pat, dažnai norima pakeisti dantų formą, atkurti ją po dantų traumų (pvz: įskilimų, nuskilimų) ar paslėpti tarpą tarp dantų. Laminačių dėka, sukuriama ,,Holivudinio” lygio šypsena.

Didžiausias laminačių privalumas – kad jos yra viena iš labiausiai tausojančių kietuosius danties audinius restauracijų. Jas dedant reikia pašalinti tik labai ploną emalio sluoksnį . Laminatės atrodo natūraliai ir estetiškai, yra tvirtos ir atsparios spalvos pokyčiams. 

Tai puikus pasirinkimas žmonėms, norintiems gražios ir sveikos šypsenos.

Susiję gydytojai