Kada reikalingas dantų tiltelis?

Prarastų dantų restauravimas dantų tilteliu tinka tuomet, kai buvo išrautas ar iškrito vienas ar keli greta esantys dantys. Protezuojant tiltais, būtina turėti du stiprius atraminius dantis iš defekto šonų. Tie dantys bus nušlifuojami ir apmaunami vainikėliais, o defekto vietoje gaminami dirbtiniai dantys, kurie uždarys tarpą, tarp nušlifuotų dantų. Taip bus sujungti dantys į vieną visumą –

Kada reikalingas dantų tiltelis?

Prarastų dantų restauravimas dantų tilteliu tinka tuomet, kai buvo išrautas ar iškrito vienas ar keli greta esantys dantys.

Protezuojant tiltais, būtina turėti du stiprius atraminius dantis iš defekto šonų. Tie dantys bus nušlifuojami ir apmaunami vainikėliais, o defekto vietoje gaminami dirbtiniai dantys, kurie uždarys tarpą, tarp nušlifuotų dantų. Taip bus sujungti dantys į vieną visumą – tiltą.  

Dantų tiltą galima fiksuoti ne tik prie greta esančių dantų, bet ir ant implantų (jie leidžia išvengti kaimyninių dantų šlifavimo, tai ypač aktualu, kai šie dantys yra visai sveiki). 

Taigi, dantų tilteliai padės atstatyti prarastų dantų funkciją bei taisyklingą dantų išsidėstymą, dėl to ne tik gražiai atrodysite, bet ir aiškiai kalbėsite  ir be baimės kramtysite.

Susiję gydytojai