Kaip gaminamas dantų vainikėlis?

Danties vainikėlio gamybos metu pas odontologą reikia apsilankyti kelis kartus. Pirmojo vizito metu –  dantis yra nušlifuojamas ir paruošiama vieta dantų vainikėliui. Vėliau odontologas nuima pažeisto danties atspaudą tam, kad pagal jį būtų pagamintas vainikėlis. Nuimtas atspaudas nusiunčiamas į laboratoriją, kur dantų technikas pagal jį pagamina individualų, atitinkantį Jūsų dantų dydį, formą bei spalvą  vainikėlį. Iki tol, kol bus pagamintas nuolatinis

Kaip gaminamas dantų vainikėlis?

Danties vainikėlio gamybos metu pas odontologą reikia apsilankyti kelis kartus.

Pirmojo vizito metu –  dantis yra nušlifuojamas ir paruošiama vieta dantų vainikėliui.

Vėliau odontologas nuima pažeisto danties atspaudą tam, kad pagal jį būtų pagamintas vainikėlis. Nuimtas atspaudas nusiunčiamas į laboratoriją, kur dantų technikas pagal jį pagamina individualų, atitinkantį Jūsų dantų dydį, formą bei spalvą  vainikėlį.

Iki tol, kol bus pagamintas nuolatinis vainikėlis, odontologas Jums uždės laikiną vainikėlį, kuris bus pagamintas iš plastmasės gydytojo odontologo ar dantų techniko. Svarbu žinoti, kad laikinas vainikėlis pagamintas tik trumpam naudojimui, todėl yra trapus.

Kai iš laboratorijos gaunamas pagamintas nuolatinis vainikėlis, laikinasis yra nuimamas. Odontologui įsitikinus, kad vainikėlis idealiai tinka, t.y. dantį sandariai apgaubia iš visų pusių ir netrukdo patogiai sukąsti, o danties forma ir spalva yra tokia, kokios ir pageidavote, vainikėlis yra tvirtai pricementuojamas.

Susiję gydytojai