Kosmetinė plokštelė

Dabartinis odontologinis gydymas ir technologijos medicinoje stipriai pažengusios. Dėl šios priežasties, netekus dantų, žmonės gali greitai vėl džiaugtis akinančia šypsena. Mūsų pacientai, kurie laukia, kol jiems bus pagaminti protezai ar dantų implantai, neprivalo vaikščioti be dantų. Tam yra skiriama kosmetinė plokštelė. Kas yra kosmetinė plokštelė? Tai laikinų protezų rūšis, kuri yra naudojama nedideliam defektui atkurti,

Kosmetinė plokštelė

Dabartinis odontologinis gydymas ir technologijos medicinoje stipriai pažengusios. Dėl šios priežasties, netekus dantų, žmonės gali greitai vėl džiaugtis akinančia šypsena. Mūsų pacientai, kurie laukia, kol jiems bus pagaminti protezai ar dantų implantai, neprivalo vaikščioti be dantų. Tam yra skiriama kosmetinė plokštelė.

Kas yra kosmetinė plokštelė?

Tai laikinų protezų rūšis, kuri yra naudojama nedideliam defektui atkurti, iki tol, kol bus pagaminti nuolatiniai – pastovūs dantų protezai. Dažniausiai šios plokštelės yra naudojamos, po dantų rovimo ar traumų, netekus vieno ar kelių dantų. Ji nešiojama ir po danties pašalinimo, kol gyja audiniai. Šias dantų plokšteles galima nešioti tiek kiek reikia, kol bus atliktos pilno protezavimo paslaugos.

Kosmetinė plokštelė yra atsakymas, į neramų paciento klausimą, ,,Ar gydymo metu reikės vaikščioti be danties(-ų)?‘‘. Plokštelė atkuria estetiką ir suteikia komfortą. Taip pat, užpildydama dantų tarpą, ši plokštelė išsaugo vietą būsimam protezui, apsaugodama gretimus dantis nuo pasvirimo į vieną ar kitą pusę.

Nereiktų pamiršti, kad kosmetinė plokštelė, priešingai nei nuolatiniai protezai, neatkuria kramtymo funkcijos ir yra laikina, ji nešiojama nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

 

Susiję gydytojai