MTEP investicijos odontologijos rinkai

UAB “Goštauto klinika” įgyvendina projektą „MTEP investicijos odontologijos rinkai“. Projekto tikslas – sukurti dinamine navigacine sistema atliekamos dantų implantacijos paslaugos suteikimo protokolo prototipą. MTEP veiklų įgyvendinimas leis sukurti prototipą ir kartu įvertinti jo veikimo galimybes.

MTEP investicijos odontologijos rinkai

UAB “Goštauto klinika” įgyvendina projektą „MTEP investicijos odontologijos rinkai “,  Nr.- 13.1.1-LVPA-K-856-01-0045, finansuojamą iš Europos regioninės plėtros fondo (projekto biudžetas – 450.019,32 €, skirtas finansavimas – 275.207,46 €).

Projekto tikslas – sukurti dinamine navigacine sistema atliekamos dantų implantacijos paslaugos suteikimo protokolo prototipą. MTEP veiklų įgyvendinimas leis sukurti prototipą ir kartu įvertinti jo veikimo galimybes.

Projektu bus sprendžiama problema su kuria susiduriama odontologijos rinkoje – naujausių technologijų taikymu ir su šiomis technologijomis atliekamų tyrimų trūkumas. Kita sprendžiama problema – visuminės danties atstatymo paslaugos laiko, o kartu ir kainos aspektu apibrėžimas pačiam paslaugos teikėjui ir pacientui.

Projektas finansuojamas kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė