Netekote visų dantų? Galime padėti!

Netekus visų dantų viršutiniame ar apatiniame žandikaulyje (o gal ir abiejuose žandikauliuose) situacija atrodo išties sudėtinga, pacientai ateina praradę viltį, kada nors vėl valgyti visavertį maistą. Tačiau net ir šiuo atveju nereikia nuleisti ranku. Išeitis yra – fiksuotos ar išimamos plokštelės. Norint geresnės protezų kokybės ir didesnio komforto, bedančiams pacientams siūloma rinktis

Netekote visų dantų? Galime padėti!

 Netekus visų dantų viršutiniame ar apatiniame žandikaulyje (o gal ir abiejuose žandikauliuose) situacija atrodo išties sudėtinga, pacientai ateina praradę viltį, kada nors vėl valgyti visavertį maistą. Tačiau net ir šiuo atveju nereikia nuleisti ranku. Išeitis yra – fiksuotos ar išimamos plokštelės.

Norint geresnės protezų kokybės ir didesnio komforto, bedančiams pacientams siūloma rinktis ne išimamus protezus – plokšteles, o fiksuotus protezus. Prieš protezavimą atiekamas implantavimas. Jo metu atkuriamos dantų šaknys (vienam žandikauliui dažniausiai reikia 4-6 implantų), ant kurių yra tvirtinamas protezas.

Rezultatas yra kur kas pranašesnis nei išimamų protezų atveju:

  • dantų protezas yra stabilus, neslankioja burnoje,
  • yra ilgaamžiškesnis ir estetiškesnis,
  • sugrąžinama kramtymo kokybė. 

Žinoma, dantų protezavimas ant implantų yra brangesnis. Tačiau, jei pacientas gali sau leisti šią procedūrą, net neverta svarstyti, kokius protezus, išimamus ar fiksuotus, rinktis. Fiksuoti protezai labai pagerina gyvenimo kokybę.

Taigi, nenusiminkite jei Jūs priklausote žmonių grupei, kurie turi bedantį žandikaulį, mes galime išgelbėti Jūsų šypseną!

Susiję gydytojai