Norite baltesnių dantų? Ką reikia žinoti?

Žmogus nepatenkintas savo šypsena dažnai ima nesišypsoti ar ją slėpti, gali pradėti nepasitikėti savimi, dėl šių priežasčių prastėja socialinis gyvenimas. Kad pagerėtų gyvenimo kokybė, atrodo reikia tiek nedaug – tik gražios šypsenos.  Labai nedaug žmonių turi natūraliai baltus dantis, todėl jų balinimas yra vienas iš paprasčiausių ir dažniausiai naudojamų kosmetinių procedūrų, siekiant pagražinti savo šypseną.

Norite baltesnių dantų? Ką reikia žinoti?

Žmogus nepatenkintas savo šypsena dažnai ima nesišypsoti ar ją slėpti, gali pradėti nepasitikėti savimi, dėl šių priežasčių prastėja socialinis gyvenimas. Kad pagerėtų gyvenimo kokybė, atrodo reikia tiek nedaug – tik gražios šypsenos. 

Labai nedaug žmonių turi natūraliai baltus dantis, todėl jų balinimas yra vienas iš paprasčiausių ir dažniausiai naudojamų kosmetinių procedūrų, siekiant pagražinti savo šypseną. Savo klinikoje galime pasiūlyti kelis dantų balinimo būdus: dantų balinimą kabinete lazeriu ir dantų balinimą namuose specialiomis kapomis.

Nepriklausomai nuo balinimo rūšies, prieš dantų balinimą rekomenduojama: 

  • pasikonsultuoti su gydytoju odontologu ar burnos higienistu, nes ne visus dantis galima išbalinti. Reiktų žinoti, kad bąla tik gyvas dantis, o plombinės medžiagos nekeičia savo esamos spalvos.
  • pasidaryti profesionalią burnos higieną, kurios metu bus nuvalytas tiek kietasis, tiek minkštasis dantų apnašas sugydyti ėduonies pažeistus dantis, kitaip po balinimo jie gali tapti labai jautrūs.

Dantų balinimas kabinete lazeriu: šis balinimo būdas siūlomas norintiems greitai ir efektyviai išsibalinti dantis. Procedūra trunka iki 2 valandų ir iškart galima džiaugtis baltesne šypsena. Taip pat balinimą prižiūri savo srities specialistas, kuris užtikrina, kad viskas vyks sklandžiai.

Dantų balinimas namuose specialiomis kapomis: balinimo procesas trunka kur kas ilgiau. Visų pirma gydytojas odontologas turi pagaminti balinimo kapas, į kurias švirkščiami vandenilio peroksido turintys geliai. Šias kapas uždėtas ant dantų dažniausiai reikia nešioti 5-6 valandas naktį ar dieną. Optimalus efektas gaunamas tada, kai pacientas procedūrą kartoja 10 kartų ar ilgiau, priklausomai nuo buvusios dantų spalvos ir norimo efekto.

Nereiktų pamiršti, kad dantų šviesėjimo intensyvumas yra individualus. Jis priklauso nuo amžiaus, mitybos, įvairių ligų, o labiausiai nuo žalingų įpročių. Dėl šios priežasties balinimo seansų skaičius kiekvienam žmogui gali skirtis.

Susiję gydytojai