Saugus dantų balinimas su Philips Zoom

Ne visi dantų balinimo būdai yra vienodi. Kai kurie gali per ilgai užtrukti, sukelti jautrumą arba nevienodus rezultatus. Štai kodėl Klinikoje GOK naudojame Philips Zoom! – profesionalią dantų balinimo sistemą, kuri naudoja mėlyną LED šviesą ir specialų gelį, kuris vos per 45 minutes išbalina dantis iki aštuonių atspalvių

Saugus dantų balinimas su Philips Zoom

Dantų balinimas - kosmetinė odontologinė procedūra, kurios metu galima pašalinti dėmes ir spalvos pakitimus nuo jūsų dantų, todėl jie atrodo baltesni ir patrauklesni. Tačiau ne visi dantų balinimo būdai yra vienodi. Kai kurie gali per ilgai užtrukti, sukelti jautrumą arba nevienodus rezultatus. Štai kodėl Klinikoje GOK naudojame Philips Zoom! – profesionalią dantų balinimo sistemą, kuri naudoja mėlyną LED šviesą ir specialų gelį, kuris vos per 45 minutes išbalina dantis iki aštuonių atspalvių. Kliniškai įrodyta, kad „Philips Zoom!“ yra saugus ir veiksmingas dantims ir dantenoms, taip pat padeda apsaugoti emalį, pagerinti blizgesį ir sumažinti jautrumą. Philips Zoom! Leidžia reguliuoti intensyvumo nustatymus, kad galėtumėte pasiekti norimų rezultatų ir jaustis patogiai proceso metu.
 
Philips Zoom yra plačiai pripažinta technologija ir yra vienas populiariausių profesionalus balinimo prekės ženklas Lietuvoje. Rezultatai yra kliniškai patvirtinti, technologija yra saugi ir patikima, o formulių įvairovė siūlo daugybę galimybių.
 
„Philips Zoom!“ naudoja mėlyną LED lemputę, kuri pagreitina balinimo procesą ir suteikia geresnių rezultatų. Šviesa suaktyvina vandenilio peroksido gelį, kuris prasiskverbia į dantų emalio ir dentino sluoksnius, suardydamas dėmes ir padarydamas jas baltesnes. Šviesa taip pat leidžia jūsų odontologui valdyti balinimo intensyvumą nuo mažo iki didelio, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir jautrumo lygį.
 
Philips Zoom buvo išbandytas keliuose klinikiniuose tyrimuose, kurie rodo jo saugumą ir veiksmingumą. Pavyzdžiui, viename tyrime „Philips Zoom WhiteSpeed“ su LED pagreičiu buvo lyginamas su „Philips Zoom NiteWhite“ 16 % karbamido peroksidu be LED pagreičio. Rezultatai parodė, kad abi grupės pasiekė reikšmingą balinimą po dviejų savaičių, tačiau grupėje, kuriai buvo naudojamas LED pagreitis, vidutinis atspalvio kreipiamųjų vienetų (SGU) sumažėjimas buvo didesnis nei grupėje be LED pagreičio (6,9 ir 6,2). Šis skirtumas buvo statistiškai reikšmingas (p reikšmė = 0,0148). Kitame tyrime Philips Zoom DayWhite 6% vandenilio peroksidas su natrio fluoridu buvo lyginamas su placebo geliu. Rezultatai parodė, kad abi grupės neturėjo neigiamo poveikio emalio mikrokietumui ar paviršiaus morfologijai po 14 gydymo dienų, tačiau grupėje su Philips Zoom DayWhite balinimas buvo žymiai didesnis nei placebo grupėje (8,3 ir 1,8 SGU). Šis skirtumas taip pat buvo statistiškai reikšmingas (p reikšmė < 0,0001).
 
„Philips Zoom“ siūlo sprendimus tiek  klinikoje, tiek namuose,  todėl galite pasirinkti tai, kas atitinka jūsų gyvenimo būdą ir biudžetą. Biure naudojama parinktis vadinama „Philips Zoom WhiteSpeed“ ir ji gali išbalinti jūsų dantis iki aštuonių atspalvių vos per 45 minutes. Namuose naudojama sistema per dvi savaites gali balinti jūsų dantis iki šešių atspalvių. Čia naudojamos pagal užsakymą pagamintos kapos, kurios puikiai tinka jūsų dantims ir užtikrina tolygų gelio pasiskirstymą. Nesvarbu, ar norite balinti dantis per vieną vizitą, ar palaipsniui, laikui bėgant, „Philips Zoom!“ gali padėti sukurti ryškesnę ir ilgalaikę šypseną.
 
Philips Zoom! turi daug privalumų, palyginti su kitais dantų balinimo būdais. Pavyzdžiui, „Philips Zoom!“ yra greitesnis nei dauguma namuose naudojamų rinkinių, kurių rezultatams pasiekti gali prireikti iki keturių savaičių. „Philips Zoom!“ taip pat yra veiksmingesnis už nereceptinius produktus, kuriuose gali būti nepakankamai balinamųjų medžiagų koncentracijos arba kurie gali netinkamai tikti jūsų dantims. „Philips Zoom“ yra saugesnis už kai kuriuos „pasidaryk pats“ metodus, kurie gali pažeisti emalį ar dantenas abrazyviais ingredientais arba netinkamai naudojant. „Philips Zoom“ yra patogesnė nei kai kurios kitos profesionalios sistemos, kurios gali sukelti jautrumą arba sudirginimą dėl didelio karščio ar UV šviesos.
 
„Philips Zoom“ yra patikima ir populiari dantų balinimo sistema, kuri gali padėti šypsotis užtikrintai
 
Ar norėtumėte išbandyti „Philips Zoom“? Jei taip, registruokitės konsultacijai ar vizitui čia

Susiję gydytojai